Tarihçe

“Çocuğunuza iyi gelecek...”


Değerli öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimiz;

2015 Eylül ayından itibaren ülkemiz eğitiminin önemli bir parçası olan dershaneler Milli Eğitim Bakanlığımızın aldığı kararlar doğrultusunda “Okula Dönüşüm” sürecine girmiştir.

Özel Şehir Dershaneleri 2009 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana onbinlerce öğrencinin tercih ettiği  kurumumuz   özenli ve disiplinli eğitim anlayışı ile binlerce öğrencisini Tıp Fakültelerine, Mühendislik Fakültelerine, Hukuk ve Eğitim Fakültelerine, Fen Liselerine, Anadolu Liselerine yerleştirmiştir. Öğrencilerimizin referansı ile Eskişehir’in başarılı, güvenilir Eğitim Kurumu olduğunu göstermiştir.  

Özel Şehir Dershaneleri 2015 – 2016 eğitim – öğretim yılından itibaren  tüm hazırlıklarını tamamlayıp MEB’in  belirlediği standartlarda ayrı binalarında Özel Şehir Temel Lisesi ve Özel Şehir Ortaokul  olarak eğitim öğretim faaliyetlerine okul olarak devam ederken, Özel Öğretim Kursları olarakta beş farklı binada sınavlara hazırlık kurs programları yürütmektedir.

Eskişehirin en iyi eğitim projesi olan ESKİŞEHİR ÖZEL ŞEHİR KOLEJİ  Gönül Gökmeydan kampüsünüde 2017-2018 eğitim öğretim döneminde faliyete geçirerek  şehrimizin ve ülkemizin geleceğine yön verecek gurur duyacağımız gençleri yetiştirmektedir.

“ GELECEK BU ŞEHİRDE YETİŞECEK.”

Özel Şehir Eğitim Kurumları 
Yönetim Kurulu Başkanı
Baha BAKIR