2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı AKADEMİK BAŞARILARIMIZ

  • TÜBİTAK Lise öğrencileri araştırma projeleri yarışması Asal Sayıları kullanarak şifreleme yöntemi matematik alanında Ceylan Nur Gülsü, Dila Karaoğlu Bölge Üçüncüsü oldu.
  • TÜBİTAK 12. Ortaokul öğrencileri araştırma Projeleri Bursa Bölge Yarışması Türkçe alanında Umut Erdoğan Bölge Birinci oldu.
  • TÜBİTAK araştırma Projeleri yarışması Umut Erdoğan Türkiye Üçüncüsü oldu.
  • AIRSEC’s farewell dinner 2018 projesine destek plaketi
  • Bilfen Türkiye geneli sınav 7 öğrencimiz Türkiye Birincisi
  • DSİ 3.Bölge Müdürlüğü 22.Mart Dünya Su günü kompozisyon yarışması Janset Erim Bölge Birincisi oldu.
  • Elvin Gıda organize ettiği “Dünya Çocuk inovasyon ödülleri” Eylül Yılmaz gül yapraklarından organik içecek ile başarı kazandı.
  • Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kalemin Ucundakiler projesi Basılan öykü kitabında Ceren Gökçe Geçgel, İlayda Kara öyküleri yer aldı.

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı SPOR VE SANAT

  • Hentbol Dünya 9.su
  • Okul sporları müsabakaları Hentbol Türkiye Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Hentbol İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları küçük kızlar Satranç İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları küçükler takımı Satranç İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları yıldızlar Satranç İl İkinciliği
  • Satranç bölge finalleri küçük kızlar Türkiye 6.sı
  • Okul sporları müsabakaları Futsal İl İkinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Hentbol İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Tenis İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Okçuluk İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Voleybol İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Yıldız Kızlar Yüzme İl Dördüncülüğü
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme 200m kurbağalama İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme 50m kurbağalamada İl İkinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme 400m serbest stilinde İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme 200m sırtüstü İl Üçüncülüğü
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme takımı İl Dördüncülüğü
  • Kıbrıs Lefkoşa Şehir kulübünde düzenlenen Tenis Turnuvasında öğrencimiz Ceyhun Küçükarıkan üçüncü oldu.
  • Çağdaş Okulları 11. Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası Masa tenisi takımımız üçüncü oldu.
  • Antalya Atik Tenis İhtisas Kulübü 12 Yaş Erkeklerde Ceyhun Küçükarıkan Birinci oldu.
  • Türkiye Salon Olimpiyatları Rekor deneme yarışmaları 200m 26.91 öğrencimizi Ece Naz Kara Türkiye Üçüncüsü oldu.

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı SPOR VE SANAT

  • Okul sporları müsabakaları Atıcılık Yıldız İl Üçüncülüğü
  • Okul sporları müsabakaları Judo İl Birinciliği
  • Kayseride yapılan Okullararası müsabaka Erkek takımı Yüzme Altıncılığı
  • Okul sporları müsabakaları Jimnastik İl Üçüncülüğü
  • Okul sporları müsabakaları Jimnastik İl Beşinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Eskrim Flore Küçükler İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Eskrim Kılıç Yıldız Kızlar İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Eskrim Kılıç Yıldız Kızlar İl İkinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Eskrim Kılıç Yıldız Erkekler İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Eskrim Kılıç Yıldız Erkekler İl Üçüncülüğü
  • Okullararası Türkiye Şampiyonası Eskrim Kılıç Müsabakaları Türkiye Üçüncülüğü
  • Eskişehir Yıldızlar Satranç Turnuvası İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme 50m kurbağalama İl Üçüncülüğü
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme 50m sırtüstü İl Dördüncülüğü
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme Kelebek stilinde İl Beşinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme bayrak yarışı Erkekler İl Üçüncülüğü
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme bayrak yarışı Kızlar İl İkinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Satranç küçükler genel takımı İl Üçüncülüğü
  • Okul sporları müsabakaları Satranç Küçük kızlar İl İkinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme 50m sırtüstü İl Dördüncülüğü
  • Okul sporları müsabakaları Satranç Yıldız kızlar İl İkinciliği
  • Okullararası Türkiye Şampiyonası Eskrim Kılıç Müsabakaları Türkiye Yedinciliği
  • Okullararası Türkiye Şampiyonası Eskrim Kılıç Müsabakaları Türkiye Üçüncülüğü
  •  Türkiye sualtı Sporları Federasyonu Serbest Dalış Türkiye Şampiyonu 
  •  Eskişehir Ekim Elo Satranç Turnuvası İl İkinciliği
  • Türkiye Eskrim Federasyonun Konya’da düzenlediği Eskrim açık turnuvuvası Türkiye İkinciliği
  • Türkiye Eskrim Federasyonun Alanya’da düzenlediği Eskrim açık turnuvası Türkiye Üçüncülüğü
  • Türkiye Eskrim Federasyonun İstanbul Avrupa Circuit müsabakaları Birinciliği
  • Türkiye Eskrim Federasyonun Ankara’da düzenlenen U14 Kılıç Türkiye Açık turnuvası Türkiye İkinciliği
  • Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği 24 Kasım öğretmenler günü Voleybol Müsabakası İl Birinciliği
  • Okullararası müsabaka Voleybol İl Birinciliği
  • Eskişehir Büyük Şehir Belediyesi, Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen 6. Masterlar yüzme yarışı 50m kurbağalama Türkiye Birinciliği

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı AKADEMİK BAŞARILARIMIZ

  • 2018-2019 URFODU XV. Uluslararası Bilim Temelleri Matematik Olimpiyatları Birincisi Ege Meriç Şahin, Üçüncü Altuğ Balkan
  • Eskişehir Kalemin ucundakiler projesi kapsamında Melek Demirkaya “Boş sınıf” öyküsü özel juri ödülü aldı.

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı AKADEMİK BAŞARILARIMIZ

  • Dene yap Eskişehir Projesi robotik kodlama eğitimini başarıyla tamamlayarak Birinci olmuştur.
  • Urfodu 16. Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları Ceylin Sönmez Matematik dalında Altın Madalya
  • Urfodu 16. Bilim Temelli Bilgi OlimpiyatlarıAta Karahan Coğrafya dalında Altın Madalya
  • Urfodu 16. Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları Burak Erdoğan Matematik dalında İl Birinciliği
  • Urfodu 16. Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları Kaan Kutay Matematik dalında İl İkinciliği
  • Urfodu 16. Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları Yusuf Ziya Pasinli Matematik dalında İl Üçüncülüğü
  • Urfodu 16. Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları Arzu Nergis Yıldız Biyoloji dalında İl Üçüncülüğü
  • Urfodu 16. Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları Yiiğit Kuş Fizik dalında İl İkinciliği
  • Urfodu 16. Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları Göktuğ Hocaoğlu Fizik dalında İl Üçüncülüğü
  • Urfodu 16. Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları Uygar Türk İngilizce dalında İl Birinciliği
  • Türkiye Matematik Yarışması, Ege Meriç Şahin Türkiye Birinciliği
  • Türkiye Matematik Yarışması, Sude Demirtaş Türkiye Üçüncülüğü
  • Türkiye Matematik Yarışması, Enes Kökce Türkiye Üçüncülüğü
  • Türkiye Matematik YarışmasıMehmet Asım Aslan Türkiye Üçüncülüğü
  • Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu “Su ve İklim Değişikliği” Damla Arslan Mansiyon ödülü
  • Kalemin ucundakiler Projesi Emir Adıyaman “Sarının Dışında görmek” öyküsü kalemin ucundakiler kitabında yer aldı.

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı SPOR VE SANAT

  • Okul sporları müsabakaları Voleybol İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Satranç Yıldızlar İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Satranç Yıldızlar İl İkinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Satranç Yıldızlar Kızlar İl Üçüncülüğü
  • Okul sporları müsabakaları Kickboks İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme 200m Kurbağalama İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme 100m Kurbağalama İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme 100m Kelebek stilde İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme 400m Karışık Stilde İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme 200m Kurbağalama İl Üçüncülüğü
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme 100m Kurbağalama İl Üçüncülüğü
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme 200m Serbest Stilde İl İkinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme 100m Serbest Stilde İl İkinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme 200m Ferdik Stilde İl Dördüncülüğü
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme 50m Kelebek stilde İl Dördüncülüğü
  • Okul sporları müsabakaları Yüzme 400m Serbest stilde İl Üçüncülüğü
  • Türkiye Eskim Federasyonun 2019-2020 klasmanına puan veren A müsabakaları; Burak Efe Emiroğlu Birinci, Serra Macit Birinci oldu.
  • Eskişehir Geneli yapılan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası C kategorisinde İl Birinciliği
  • Sakarya 14 yaş Tenis Turnuvası Ceyhun Küçükarıkan Birinci oldu.
  • Ispartada düzenlenen Engelli Su Sporları milli takım seçmeleri yüzme dalında Baran Doruk Üçüncü olmuştur.

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı AKADEMİK BAŞARILARIMIZ

  • IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Rabia Yapıcı Dünya Birinciliği
  • IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Hakan Yıldız Dünya Birinciliği
  • IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Zeynep Yüksel Dünya Birinciliği
  • Türkiye Matematik Yarışması’nda (TMY) Ege Meriç Şahin Türkiye Birinciliği
  • IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Rabia Yapıcı Dünya Birinciliği
  • IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Eren Günaydın Dünya Birinciliği
  • IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Hakan Yıldız Dünya Birinciliği
  • IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Zehra Yaşaroğlu Dünya Birinciliği
  • IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Doruk Uzun Dünya Birinciliği
  • IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Mina Doğa Ayberk İl Birinciliği
  • IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Öykü Yeşiltaş İl Birinciliği
  • IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Zeynep Yüksel İl Birinciliği
  • IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Yusuf Kemal Çolak İl Birinciliği
  • IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Uras Macit İl Birinciliği
  • IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Yiğithan Sur İl Birinciliği
  • IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Öykü Yeşiltaş İl Birinciliği
  • IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Ceylan Sönmez İl Birinciliği
  •  IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Mehmet Asım Aslan İl İkinciliği
  • IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Ilgar Özcan İl Üçüncülüğü
  • IV. Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Demirhan Erdoğan İl Üçüncülüğü
  • Uluslararası kodlama ve matematik yarışması Algorithmics’te 8-11 yaş kategorisi İl Şampiyonu
  • TEKNOFEST İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması,Afet Yönetimi Kategorisinde Finalist
  • 2020-2021 URFODU XVII. Uluslararası Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatlar Bircenur Dokuzlar Kimya dalında İl Birinciliği
  • 2020-2021 URFODU XVII. Uluslararası Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatlar Ata Karahan Coğrafya dalında Dünya Birinciliği
  • 2020-2021 URFODU XVII. Uluslararası Bilim Temelli Bilgi OlimpiyatlarEge Meriç Şahin Matematik dalında Dünya Birinciliği
  • İnteraktif Almanca Öğrenme Platformu Minicity “En İyi Performans” ödülü

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı SPOR VE SANAT

  • Ankara’da yapılan geleneksel 10 Kasım Atatürk’ü Anma Koşusu Ayça Fidanoğlu Türkiye İkinciliği
  • Ankara’da yapılan geleneksel 10 Kasım Atatürk’ü Anma Koşusu Takım Türkiye İkinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Satranç Yıldız Kızlar İl İkinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Flore İl İkinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Artistik Cimnastik İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Eskrim Kılıç Gençler İl Birinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Eskrim Kılıç Gençler İl İkinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Eskrim Kılıç Yıldız Kızlar İl İkinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Eskrim Kılıç Yıldız Erkekler İl İkinciliği
  • Okul sporları müsabakaları Eskrim Kılıç Yıldız Erkekler İl Üçüncülüğü
  • Türkiye Eskrim Federasyonu düzenlediği Yıldızlar kategorisi Türkiye Birinciliği
  • Türkiye Eskrim Federasyonu düzenlediği Yıldızlar kategorisi Türkiye Dokuzunculuğu
  • Adana’da U18 Turkcell Bölgesel Kros Ligi Finali Selen Canlı Türkiye Yedinciliği
  • Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Çocuk Hakları Karikatür Yarışması 13-16 yaş kategorisinde Uygar Efe Özyiğit İl İkinciliği
  • Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Çocuk Hakları Karikatür Yarışması 9-12 yaş kategorisinde Elif Su Akça İl Birinciliği
  • TAZOF 6. Sınıf kategorisinde Ceyda Yarligan İl Birinciliği
  • İstanbulda’da yapılan U18 Yıldızlar Kapalı Salon Şampiyonası
  • Ayça Fidanoğlu 800m Türkiye Birinciliği
  • İstanbulda’da yapılan U18 Yıldızlar Kapalı Salon Şampiyonası
  • Ayça Fidanoğlu 1500m Türkiye Birinciliği
  • İstanbulda’da yapılan U18 Yıldızlar Kapalı Salon Şampiyonası
  • Elif Naz Köseoğlu 300m Türkiye Üçüncülüğü
  • Türkiye Atletizm Federasyonun düzenlediği Kros müsabakaları
  • 3000m Melis Altınok İl Üçüncülüğü