Akademik ve Spor Başarılarımız
      2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI
  • Ege Meriç Şahin Türkiye Matematik Yarışması  TÜRKİYE BİRİNCİSİ
  • Sude Demirtaş Türkiye Matematik Yarışması TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ
  • Enes Kökçe TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ
  • Mehmet Asım Aslan “Türkiye Matematik Yarışması”
  • Zeynep Irmak Yüksel  “Urfodu 16. Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları”  DÜNYA BİRİNCİSİ
  • Emirhan Günaydın “Urfodu 16. Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları” TÜRKİYE İKİNCİSİ
  • Mina Doğa Arberk “Urfodu 16. Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları” ESKİŞEHİR BİRİNCİSİ
  • Ahmet Uygar Çeltik ESKİŞEHİR İKİNCİSİ
  • Ecrin Günaydın “Urfodu 16. Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları” ESKİŞEHİR ÜÇÜNCÜSÜ
  • Bahar Baykuşak “Urfodu 16. Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları” ESKİŞEHİR ÜÇÜNCÜSÜ
  • Ecrin Günaydın  “Mun” EN İYİ DELEGE
  • Hazar Özdemir “Dsi Su Günü Kompozisyon Yarışması” TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ
  • Damla Arslan “Dsi Su Günü Kompozisyon Yarışması” MANSİYON
  • Azra Çiçek Aydemir  “Hippo” DÜNYA FİNALİSTİ
  • Uras Macit “Eskrim Kılıç” ESKİŞEHİR BİRİNCİSİ
  • Melike Ural “Eskrim Flore” ESKİŞEHİR BİRİNCİSİ
  • Ceyhun Küçükarıkan “Kort Tenisi” ESKİŞEHİR BİRİNCİSİ
  • Baran Doruk Şimşek “Engelli Yüzme” TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ
  • Ömer Faruk Turan “Kickboks” ESKİŞEHİR BİRİNCİSİ
  • Okullar arası Satranç turnuvası Küçük Kızlar ESKİŞEHİR İKİNCİSİ
  • Hilal Nur Dağlı “Artistik Jimnastik” ESKİŞEHİR BİRİNCİSİ
  • İlay Erdoğan “Genç Bizz Girişimcilik Programı” TÜRKİYE FİNALİSTİ
  • Sudenur Savaş G “Genç Bizz Girişimcilik Programı” TÜRKİYE FİNALİSTİ
  • Adil Demir “Genç Bizz Girişimcilik Programı” TÜRKİYE FİNALİSTİ
  • Furkan Savaş  Genç Bizz Girişimcilik Programı “TÜRKİYE FİNALİSTİ”
  • Kadircan Erden Genç Bizz Girişimcilik Programı “TÜRKİYE FİNALİSTİ”
      2018-2019 BAŞARILARIMIZ
  • Türkiye sualtı Sporları Federasyonu Serbest Dalış Türkiye Şampiyonu Ceyda Kunt
  • Eskişehir Ekim Elo Satranç Turnuvası İkinci olan Cem Kaan Sur
    Türkiye Eskrim Federasyonun Konya’da düzenlediği Eskrim açık turnuva,
    Burak Efe Emiroğlu
  • Türkiye İkincisi, Serra Macit Türkiye onuncusu ve elif Nilay Başkalar Türkiye 15.si
  • Türkiye Eskrim Federasyonun Alanya’da düzenlediği Eskrim açık turnuva,
  • Burak Efe Emiroğlu Türkiye Üçüncü, Serra Macit Türkiye Altıncısı
  • Türkiye Eskrim Federasyonun İstanbul’da U17 Kılıç Circuit müsabakaları,
    Burak Efe Emiroğlu Birinci, Serra Macit Birinci
  • Türkiye Eskrim Federasyonun İstanbul Avrupa Circuit müsabakaları,
    Burak Efe Emiroğlu Birinci, Serra Macit Birinci
  • Türkiye Eskrim Federasyonun Ankara’da düzenlenen U14 Kılıç Türkiye Açık turnuva, Burak Efe Emiroğlu İkincisi, Serra Macit Onuncu, Nilay Başkalar otuzbeşinci,
  • Türkiye Eskrim Federasyonun Sofya da düzenlediği U14-U17 Kılıç Circuit müsabakaları,Burak Efe Emiroğlu Gümüş, Serra Macit Bronz madalya aldı.
  • Beyaz Bayrak belgesi alındı.
  • Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği 24 Kasım öğretmenler günü Şampiyona oldu.
  • Okullararası müsabaka Voleybol İl Birinciliği
  • Eskişehir Büyük Şehir Belediyesi, Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen 6. Masterlar yüzme yarışı 50m kurbağalama Türkiye Birincisi Yeşim Varna
  • Eskişehir Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası, 12 yaş il Birincisi Göksu Gülru Kaya, 13 yaş kızlar il ikincisi Eylül Tunç
  • Okullararası müsabaka yüzme “50m kurbağalama” İl Üçüncüsü Ezo Berfin Özdoğanlı
  • Okullararası müsabaka yüzme “50m sırtüstü” İl Dördüncüsü Ayberk Ekinci
  • Okullararası müsabaka yüzme “Kelebek stilinde” İl Beşincisi Ayberk Ekinci
  • Okullararası müsabaka yüzme “bayrak yarışı” Erkekler İl Üçüncüsü
  • Okullararası müsabaka yüzme “bayrak yarışı” Kızlar İl İkincisi
  • Okullararası müsabaka Satranç küçükler genel takımı İl Üçüncüsü
  • Okullararası müsabaka Satranç Küçük kızlar İl İkincisi
  • Okullararası müsabaka Satranç Yıldız kızlar İl İkincisi
  • Okullararası müsabaka Atıcılık Yıldız İl Üçüncüsü
  • Okullararası müsabaka Judo İl Birincisi Zeynep Tuğçe Kılavuz
  • Kayseride yapılan Okullararası müsabaka yüzme Erkek takımı altıncı
  • Okullararası müsabaka “jimnastik” İl Üçüncüsü Recep Can Çiftçi
  • Okullararası müsabaka “jimnastik” İl Üçüncüsü Hilal Nur Dağlı
  • Okullararası müsabaka “jimnastik” İl Beşincisi Gönül İrem İlhan
  • Okullararası müsabaka “Eskrim Flore küçükler” İl Birincisi Melike Ural
  • Okullararası müsabaka “Eskrim Kılıç Yıldız Kızlar ” İl Birincisi Serra Macit
  • Okullararası müsabaka “Eskrim Kılıç Yıldız Kızlar ” İl İkincisi Elif Nilay Başkalar
  • Okullararası müsabaka “Eskrim Kılıç Yıldız Erkekler ” İl Birincisi Burak Efe Emiroğlu
  • Okullararası müsabaka “Eskrim Kılıç Yıldız Erkekler ” İl Üçüncüsü Uras Macit
  • Okullararası Türkiye Şampiyonası “Eskrim Kılıç Müsabakaları ”Türkiye Üçüncüsü Burak Efe Emiroğlu
  • Okullararası Türkiye Şampiyonası “Eskrim Kılıç Müsabakaları ”Türkiye Yedincisi Uras Macit
  • Okullararası Türkiye Şampiyonası “Eskrim Kılıç Müsabakaları ”Türkiye Üçüncüsü Serra Macit
  • Okullararası Türkiye Şampiyonası “Eskrim Kılıç Müsabakaları ” Türkiye yedincisi Elif Nilay Başkalar
  • 2018-2019 URFODU XV. Uluslararası Bilim Temelleri Matematik Olimpiyatları Birincisi Ege meriç Şahin, Üçüncü Altuğ Balkan
  • Eskişehir Kalemin ucundakiler projesi kapsamında Melek Demirkaya “Boş sınıf” öyküsü özel juri ödülü aldı.
ETKİNLİKLER

BEN OKUMAYI ÖĞRENDİM…

Özel Şehir Koleji İlkokulu 1. sınıf öğrencileri gururla sunar https://www.sehirkoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/06/outputcompress-video-online.com_.mp4

DETAY »