Sanat

Bir millet sanattan ve sanatkardan mahrumsa, tam bir hayata sahip olamaz. Bir milletin sanat yeteneği güzel sanatlara verdiği değerle ölçülür.

 

Mustafa Kemal ATATÜRK

ESKİŞEHİR İKİNCİSİ


Okulumuz 9.sınıf öğrencilerinden Uygar Efe Özyiğit, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu 2020 Çocuk Hakları Karikatür Yarışması’nın 13-16 yaş grubunda Eskişehir İKİNCİSİ olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

ESKIŞEHIR BİRİNCİSİ


Okulumuz 5.sınıf öğrencilerinden Elif Su Akça Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu 2020 Çocuk Hakları Resim yarışmasında BİRİNCİ olmuştur.

Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Eskişehir Anadolu Hastanesi Ailem ve Cumhuriyet Resim Yarışması 11-14 yaş kategorisi 1.si Elif Su AKÇA.

Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

ANADOLU LİSESİ

SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

31 Mart ve 1-2-3-4- Nisan tarihlerinde yapılan ÖZEL ŞEHİR KOLEJİ 1. ONLİNE TÜRKİYE GENELİ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI.Sınav sonucunu öğrenmek için https://oarsehiregitimkurumlari.k12net.com/ adresine tıklayınız.

DETAY »
ANADOLU LİSESİ

ÖZEL ŞEHİR KOLEJİ DENEME SINAVI

Sevgili Öğrencimiz, sınava kaydolmak için bağlantıya tıkladıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazarak kişisel bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir. Bu ekranda tüm bilgilerin eksiksiz doldurulması ve sınıf seviyesinin

DETAY »
İLKOKUL

1. SINIFLAR KÜTÜPHANEDE

Okuma yazmayı öğrenen 1. sınıf öğrencilerimiz kütüphanenin tadını çıkartıyor, okumalarını kütüphane ortamında sürdürmekten büyük coşku duyuyorlar.

DETAY »